Мама 4-річного Михайла Потурайка Анжеліка благає небайдужих людей допомогти їй врятувати сина від Лімфоми Беркітта, яка атакувала дитину влітку цього року.

«Виявили ми її в червні, все почалося з того, що у Мишка почав боліти зуб і на лівій щоці з’явилася маленька шишка. Ми тиждень їздили по криворізьким стоматологам, де нам говорили, що у нас нібито “лімфоденіт”, але шишка за ці дні значно виросла. В підсумку нас направили до Дніпра до хірурга і там Міші видалили 3 зуби, розрізали ясна, але гною там не виявилося, на місці було новоутворення (пухлина)», – згадує мама малюка.

Лікарі призначили 6 блоків агресивної хіміотерапії, з яких пройшли два, і у хлопчика почалися ускладнення з нирками. Його направили на подальше лікування до іншої лікарні, але мама Мишка мріє відвести його на лікування до Мінську.

«Я одна виховують двох дітей, і сама просто не зможу фінансово впорається з бідою. Мишкові треба дорогі лікування за кордоном. Ми подали запит в Білоруську дитячу онкологічну клініку, попередня вартість лікування – 50 000 доларів, це непідйомна для мене сума!» – каже жінка і просить про посильну допомогу від небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

 5363-5423-0903-9205 гривня (мама Кулієва Анжеліка Джавідівна)

 5363-5423-0903-9197 USD (Kuliieva Anzhelika)