Дитину готові прийняти китайські фахівці.

Маленька Басюк Вероніка потребує реабілітації через важке народження, яке потягло за собою складний діагноз: ДЦП, подвійна спастична геміплегія з вираженим порушенням функцій кінцівок, нездатність до самостійного пересування та самообслуговування, затримка психомоторного розвитку, вторинна мікроцефалія, псевдобульбарний синдром, судомний синдром.

«Вероніка погано тримає голову, не перевертається, не сидить, але вона усміхається та розуміє інших. Возили донечку по лікарнях та реабілітаційних центрах, пройшли декілька курсів лікування, але, на жаль, результату дуже мало. Але ми на цьому не зупиняємося, боремося за те, щоб наша дівчинка була здоровою та стала на ніжки», – каже мама Вероніки.

Родина почала шукати дієву допомогу для діток зі складним діагнозом, як у їхньої донечки, і знайшла клініку в Китаї. Вони мають досвід ставити на ноги дітей, яких в інших країнах вважають безнадійними. Та вартість лікування там перевищує 13 тисяч доларів. Родина у відчаї просить допомогти їм зібрати таку суму.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку

№ картки 4149 4996 4939 2212

Басюк Ірина Володимирівна

https://www.facebook.com/groups/420205981779628