На дитину чекають іспанські лікарі.

У мами Тимофійка були надскладні пологи і малюк щойно з’явився на світ не закричав, до того ж мав кілька гематом на голові. Це вкрай негативно позначилось на стані дитини – за певний час у дитини діагностували атрофію зорових нервів обох очей, а згодом почалися сильні епілептичні напади.

«Тимофію ставало ще гірше, все, що він вмів, – тримати голову, перевертатися, брати іграшки в руки, до рота, посміхатися та сміятися. Все дитина забула. Начебто нічого не було і не вмів, тільки судоми росли, все сильніше і сильніше до 300-400 разів на день. Він просто лежав і нічого не робив, прокидаючись судоми брали верх ним “тіпало”, тягнуло руки, ноги, очі закачувало, поки дитина з безсиллям знову не засинала. І так щодня», – розповідає мама малюка.

Батьки шукали допомоги серед українських лікарів, але зрештою змогли назбирати кошти, щоб повезти дитину на консультацію за кордон.

«Ми полетіли до Іспанії. Там нам затвердили діагноз синдром Веста. Курс лікування був 3 місяці. Але результат з’явився на 3 день. Син був без судом і почав розвиватися у віці 7 місяців. Але ремісія була рівно на рік. За цей час він навчився тримати голову, перевертатися, питається сидіти, грається з іграшками. Але, на жаль, судоми повернулися – можуть бути до 40 разів на день. Іспанські лікарі рекомендують повністю змінити протисудомні препарати», – розповідає мама Тимофія.

Але, щоб їх призначили, родині потрібно знову пройти все потрібне обстеження в Іспанії, а на це потрібна не одна тисяча євро. Батьки у відчаї просять про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк  5168 7573 6912 5051

Шатнюк Анна Василівна