Дитині потрібна допомога закордонних лікарів.

Батьки 6-річної Софійки Алгаш благають небайдужих людей допомогти зібрати їм кошти на потрібну реабілітацію після трансплантації кісткового мозку, яка має позбавити дитину від вродженої мутації генів, які ставлять під загрозу її життя.

“Донечка народилася з синім відтінком шкіри. Лікарі звинуватили, що винна я, бо погано тужилася. Але згодом виявили, що в Софійки низький рівень тромбоцитів. Поставили діагноз амегакариоцитарна тромбоцитопенія. Після відповідного лікування все нормалізувалося, але за два місяці ми тричі потрапляли в обласну дитячу лікарню. Тромбоцити піднімали, а вони згодом падали. Лікарі наголосили: “Потрібно піднімати імунітет, або у п’ять років вирізати селезінку”, – пригадує мама дівчинки.

Лікування в столичній клініці дало позитивний результат, і хвороба не нагадувала про себе 4 роки, але потім стан Соні різко погіршився, дитина опинилась в реанімації, і лікарі не могли зрозуміти, що ж мучить крихітку.  

“Всі ці роки ми не знали точного діагнозу. Тоді ми відправили до США аналіз Софійки і  там встановили, що в неї мутація генів крові – потрібна трансплантація кісткового мозку від нерідного донора», – розповідає мама дитини.

Родина вирушила до ізраїльської клініки, там провели дитині потрібну трансплантацію, за яку сплатила держава, але стан дитини через генетичну хворобу потребує подальшого лікування, на яке у родини дитини немає вже коштів. 

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7573 3863 4704 

4149 4991 3617 5773 

$ 4731 2196 0042 3069 

Алгаш Оксана Вікторівна.