Дитині призначили вже четвертий курс хіміотерапії.

Термінової допомоги потребує 4-річна дівчинка з гострим лейкозом Кіра Короїд. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

У лютому Кіра захворіла, як думали на початку, на звичайну застуду. Але хвороба не минала і  розширений аналіз крові виявив страшний діагноз –  гострий лімфобластний лейкоз. Спочатку Кіру лікували медики з Кривого Рогу, однак згодом батьки перевезли її до турецького Стамбула. Там медики борються за її життя уже півроку.

“Кіра у свої 4 роки малює лікарів, шприці, як кров по венці надходить”, – розповідає її бабуся.

У турецькому  шпиталі дівчинка пройшла три курси хіміотерапії і вже почала одужувати. Але кілька тижнів тому в неї стався рецидив. Їй призначили ще один курс агресивної хімії,  але щоб врятувати дівчинку,  терміново треба робити пересадку кісткового мозку.  Донора вже знайшли, але грошей на операцію у родини немає. Вони вже витратили майже 90 тисяч доларів, а потрібно ще стільки ж.“Таких великих грошей у нас немає. Ми ведемо збір, але це дуже величезні гроші. Просимо всіх небайдужих допомогти нам врятувати нашу дитину”, – каже Ростислав Короїд, батько Кіри.

На порятунок дитині  кошти збирають чи не усім Кривим Рогом. З благодійного ярмарку у школі учні перерахують 45 тисяч гривень. Фрукти та домашню випічку  розпродали менш, ніж за годину

Дякуючи доброчинцям сім’я назбирала третину необхідної для трансплантації суми – 30 тисяч доларів. Однак на збори решти 60 тисяч доларів часу немає – лікарі дають не більше трьох тижнів часу.

РЕКВІЗИТИ

Картка ПриватБанку 

5168 7422 3488 0916

Короїд Ростислав Сергійович (батько Кіри)