Дівчинку вже за два тижня мають класти на операцію, але коштів на потрібне устаткування не вистачає.

2017 року Анастасії діагностували  «S»-подібний сколіоз грудно-поперекового відділу хребта, який до 2019 року консервативно лікували, але це не подіяло. До того ж у дитини почалися проблеми з функціями легеневої і серцево-судинної системи, неправильне розташування хребта тисне на органи.

«Єдине лікування, яке зможе врятувати мою дитину, – це оперативне втручання. Але, на жаль, це лікування дуже дороговартісне. Набір імплантів для стабілізації хребта коштує 121 600 грн, а після оперативного втручання ще  буде необхідна реабілітація, яка коштує біля 50 000 грн. Я мати, яка з народження виховує свою дитину сама, та й проживаємо ми в гуртожитку», – розповідає мама дівчинки.

Мама Насті працює понаднормово, щоб заробити потрібні кошти, але сума дня них все рівно непосильне.

«Стан моєї дитини погіршується, і в мене лишилося дуже мало часу для збору коштів. Якщо вчасно не зробити операцію, то потім може вже бути пізно, і лікарі просто не візьмуться оперувати Настуню. Свою доню я люблю понад усе на світі, це сенс мого існування, моя надія, моє щастя, мій біль і моя гордість. Дуже сподіваюсь, що з Вашою допомогою вдасться врятувати дитину від важкої невиліковної інвалідності, і вона зможе пізнати повноцінне життя», – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 0967 8198

ШЕЙКО ТАМАРА МИКОЛАЇВНА