Нещодавно у мережі Facebook з'явилося прохання від волонтерів – допомогти постраждалій родині, яка з численними опіками на тілі потрапила до лікарні після вибуху газової плити. – повідомляє Корупція.Інфо

"Папа Саша, мама Наташа, Владик і маленький Сашко. Папа 90% опіків. Мама 67%. Дітки до 30%. У тата ситуація критична. У Іванівському районі мало не згоріла вся сім'я. Районні лікарні опіки 50 і більше відсотків не витягують.Папа, мама 30 років, дітки 12 і 5 років.Суми на те, щоб їх витягнути катастрофічні. Необхідно витягнути хоча б два дні, хоча б дітей. Поки Сергій Вікторович виб'є хоч якусь допомогу від держави. В день потрібно близько 10 тисяч", – пишуть волонтери.

Відзначається, що батько доклав нелюдських зусиль, аби врятувати своїх рідних, в той час, коли сам знаходився у надто тяжкому стані.

"Вибухнула газова плита. Тато сам лікар швидкої допомоги. Примудрився з важкими опіками надати першу допомогу і помістити всіх в машину", – переказує волонтер Катерина.

Всім охочим допомогти волонтер надає контакти для перерахунку коштів: карта Приватбанк 5168757226698753, отримувач Ножевникова Катерина Юріївна.