Родина просить про можливу фінансову допомогу.

Артемчук Богдан наприкінці 2020 року потрапив до лікарні у важкому стані, після низки обстежень і досліджень йому діагностували мієлодиспластичний синдром – важке захворювання крові.

«Три місяці лікування, та стан сина погіршився, тромбоцити впали, гемоглобін теж впав до показника 56. Завдяки родичам і друзям ми зібрали гроші на переліт до Ізраїлю для подальшого обстеження і лікування. Тут був поставлений діагноз апластична анемія», – розповідає мама юнака.

Лікарі повідомляють, що лікування має обов’язково бути із трансплантацією кісткового мозку, але поки її відклали, бо проводити неможливо. Потрібно досягнути певного стану юнака, щоб процедура пройшла успішно. «МОЗ України виділив на клініку Ізраїлю в резерв для трансплантації 180 тисяч доларів. Однак це сума лише для трансплантації. Лікарями було ухвалено рішення відкласти трансплантацію кісткового мозку і застосувати дороге лікування біологічними препаратами. Цей метод в Ізраїлі використовується давно і успішно, але курс лікування коштує близько ста тисяч доларів. Це непідйомна для нас сума! ️ Зараз Богдан приймає дорогі ліки, які поки стабілізують його стан», – додає мама юнака.

Життя 20-річного юнака лише починається і він мріє повернутись здоровим чоловіком додому і кожен може йому в цьому допомогти.

«Прошу допомогти нам, наша сім’я не має можливості за все сплатити!!! Нам дуже потрібна допомога. Молодий хлопець дуже хоче жити», – каже мама Богдана.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149499110363387 Артемчук Богдан

https://www.facebook.com/groups/1169943853485390/?ref=share