Здавалося, звичайна застуда, а виявилося – небезпечна недуга вразила 3-річного Микиту.

Мамі хлопчика довелося звернутись до лікарів через нежить дитини, до того ж, були збільшені лімфовузли. Проте лікарі заспокоювали, що це лише інфекційне захворювання і прописане лікування має допомогти. Проте мама Микити не могла заспокоїтись і за порадою лікарів, лягла з сином у стаціонар задля додаткових обстежень, пише ТСН.

«Спершу нам поставили попередній діагноз гострий бронхіт, з підозрою на пневмонію і аденоїдну вегітацію. Кілька днів лікували антибіотиком. Далі ми здали кров в лікарні. У крові виявили 12% злоякісних клітин. Це прозвучало як вирок … Світ померкнув… Увечері стали вводити хімію», – розповідає мама хлопчика.

Дитині встановили діагноз лімфобластний лейкоз, до того ж, малюк увійшов в гостру фазу.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Зараз Микитка дуже слабкий. Я до останнього не хотіла вірити в усі ці приблизні діагнози і сподівалася, що нічого не підтвердять, але на жаль … Ми перебуваємо на лікуванні в Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні. Просимо у небайдужих людей матеріальної допомоги для лікування за кордоном, оскільки тут ніяких гараній на одужання синочка не дають… Нам відповіла Турецька клініка . Лише сума на обстеження 4000-6000 $», – розповідає мама Микити і благає допомогти врятувати сина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4996 4300 5422 Шлея Юлія Олександрівна.

4149 4991 1800 9107 Шлея Олександр