Міланка одразу після народження мала жовтуватий колір шкіри, але лікарі заспокоювали, що це фізіологічна жовтяниця і з часом мине. Проте стан дитини лише погіршувався, і до того ж почалася блювота з домішками крові, пише ТСН.

«Нас забрали в реанімацію з кровотечею. Лікарі сказали, що у нас фетальний гепатит і з таким діагнозом не живуть. Місяць нас намагалися лікувати в Харківській обласній дитячій лікарні у відділенні патологій новонароджених, але Міланочці з кожним днем ​​ставало все гірше. Нас виписали з лікарні, направивши до Києва. У перший же день обстеження – новий діагноз: біліарна атрезія 3 типу», – розповідає мама дівчинки.

Для порятунку дитини існує лише єдиний вихід – трансплантація печінки. Донором буде мама дівчинки. Операцію знадобиться провести у віці 5-6 місяців за кордоном, оперувати в Україні не можуть, бо у Мілани відкрите овальне вікно і не всі клініки світу готові оперувати при цій патології. Вона самостійно коригується до віку 2-3 років, але цього часу у Мілани немає.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«Я благаю, стоячи на колінах, допоможіть врятувати мою донечку. Вона дуже хоче жити! У нашій родині працює лише тато. Операція буде проходити в Бельгії в клініці Сент-Люк. Сума до збору – 134 745 євро. У нашої дівчинки є всі шанси на звичайне життя щасливої ​​дитини. Будь ласка, допоможіть», – просить мама дитини

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 7795 1332

Свердликова Дар'я Олександрівна