Соня лише у листопаді має відсвяткувати свій перший день народження, та життя крихітки під загрозою через важку недугу, пише ТСН.

Батьки розповідають, що вперше стан дитини занепокоїв, коли їй було 9 місяців і піднялась висока температура. Лікарі списували на застуду, яку не вдавалось довго вилікувати. Тоді батьки вирішили обстежити Соню додатково.     

«12 вересня ми зробили УЗД і нас майже убив висновок: в брюшині у нашої дитини пухлина розміром майже 9 сантиметрів! У нас на той час була велика надія, що пухлина доброякісна. Нам порекомендували пройти первинне обстеження в Дніпрі. Ми погодилися на КТ, але попросили зробити й КТ голови, адже наш лікар-консультант з Києва одразу запідозрив, що у дитини нейробластома з метастазами в голові, адже розмір ока у Соні збільшився. Наступного дня дніпровські лікарі нам повідомили жахливі новину: у Сонечки імовірніше злоякісна пухлина, адже в кості голови є метастаз, який давить на око дитини і несе жахливі болі. Весь час обстеження донечка вже майже не спала ні вдень, ні вночі, її мучав фізичний біль», – розповідає мама дитини.

Родина негайно вирушила до столиці на додаткові обстеження, щоб встановити діагноз і розпочати лікування. Найгірші побоювання були виправданні, у дитини діагностували нейробластому 4 стадія з метастазами в кістку голови та кісний мозок. Родина відшукала клініку в Туреччині, яка погодилась лікувати немовля і терміново вилетіли на лікування.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«Ми пройшла вже перший курс хіміотерапії. Моя дитина знов посміхається, намагається самостійно ходити коридорами клініки, активно пізнає цей світ. Попереду в нас довгий шлях до одужання: 6 курсів хіміотерапії, операція та ще декілька курсів хіміотерапії. Але тепер я впевнена, що ми подолаємо цей нелегкий шлях, адже дуже багато людей в Україні й тут, в Туреччині, нас підтримують. Саме завдяки їх підтримці сьогодні ми можемо дозволити собі оплатити підготовчий етап хіміотерапії. Ми дуже просимо допомогти нам зiбрати і необхiдну суму грошей для лiкування нашої маленької донечки», – каже мама Соні.

Реквізити для допомоги:

Номер карти (гривні): 4149 4991 0321 3417

Одержувач: Король Валерія Ігорівна 

Номер карти (гривні): 5168 7426 0176 2895

Одержувач: Король Антон Васильович

https://www.facebook.com/groups/239761433366266/