Мамі Ксенії, коли вона була ще лише вагітною, лікарі повідомили, що дівчинка матиме ваду розвитку – ущелина верхньої губи, ущелина твердого та м'якого піднебіння, колобома верхнього і нижнього повіка справа. Коли дитина народилася діагнозів додалося через ураження ЦНС, пише ТСН.

Дитині за два роки провели кілька операцій. І батьки вже готувались до останніх оперативних втручань, але дізнались, що у крихітки проблеми зі слухом.

«За підсумками комп'ютерного обстеження слуху був поставлений діагноз – двостороння сенсоневральна глухота. А це означає, що Ксенії необхідно провести операцію з установки імплантату вартістю майже 30000 євро, щоб вона могла все чути.  Всі попередні операції були зроблені за наші особисті кошти. Тож зараз зібрати таку суму для нашої сім'ї нереально», – розповідає мама дитини.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Питання слуху для Ксенії якнайшвидше полягає ще й в тому, що дитина проходить реабілітації через ураження ЦНС. І чим раніше вона почне добре чути, тим раніше зможе повноцінно сприймати реабілітацію і віддтак розвиватись. До того ж дівчинка зможе заговорити.

Родина благає про допомогу небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Номер карти Приват банка 5168757307700171 мама Ксенії Когтіна Ольга