У дитини діагностували рак. Матвійчик Біда народився четвертим у сім’ї, батьки мріяли про народження хлопчика, тож появі малюка безмежно раділи, але майже у три місяці радість затьмарила дивна пухлина у роті немовляти.

«Ми з Конотопа, направлення дали в Суми, пройшли обстеження, яке показало злоякісне новоутворення нижньої щелепи. Дали направлення до столиці, але туди ми не доїхали, бо пухлина лопнула, 12 днів ми лежали в реанімації, пухлина не давала спокійно дихати, Матвій був підключений до апарату штучного дихання», – розповідає мама хлопчика.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Зараз  малюк продовжує боротьбу і вже пройшов кілька хіміотерапій. Хвороба дуже агресивна і дала метастази. Проте лікарі не покладають рук і рекомендують нові протоколи лікування, на яке у батьків вже не залишилось коштів.

«Матвієчко сильний, незважаючи ні на що, ми боремося за його життя, тричі він був на межі, але з Божою поміччю ми долаємо, поруч мама, тато і три його сестрички, ми любимо і віримо, лікарі прогнозують хороший шанс. Я звернулася до Вас за допомогою, прошу Вас допоможіть, будь ласка, наш синок повинен жити, адже він для нас рідний, і бажана дитина», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк 5167490105107826

Циганова Ольга Олександрівна