Маленька миколаївка Олександра народилася з важкою судинною аномалією синдром CLOVES, вже при народженні у дитини виявили некроз тильної поверхні правої стопи.

Від перших днів життя дитина бореться з важкою хворобою за своє здоров’я.

Лікування в Україні неможливе. Батькам рекомендували лише ампутацію обох ніжок, тому вони вирішили шукати альтернативне лікування закордоном. Взимку 2016 вперше дитину відвезли до Німеччини і вже за кілька тижнів провели першу операцію, стан дитини поліпшився, але не надовго, тому у жовтні знадобилася вже друга операція, під час якої дитини проведена ампутація по Шопару правої стопи, а також встановили під коліном клапан,.

Згодом лікування продовжували, як і операції, та на цьому, на жаль, не вдалося зупинити прогрес, потрібно нові оперативні втручання. “Зараз ми знову отримали запрошення на проведення операції в Німеччині і кошторис на суму – 28428,71 євро. Будуть проводити склерозування вен і судин на правій ніжці. Видалення нігтів і нігтьового ложе, вкорочення кісток лівої стопи (зараз у Саші 40 розмір лівої стопи), видалення жирової пухлини лівої стопи”, – розповідає мама дитини і просить про посильну допомогу.
   
Реквізити для допомоги:

№ картки Ощадбанк –  5167 8020 0295 5190 Сумець Олена Володимирівна

АБО

№ картки Приватбанку: 4149 4993 4691 1504  Бурдейна Олеся