У дівчинки стався рецидив хвороби.

Чимало випробувань довелося за останні понад 4 роки витерпіти Юлі в її юному віці.

В лютому 2016 року вона потрапила до лікарні з діагнозом – Гідроцифалія (збиралась рідина навколо мозку), тоді її вперше прооперували і встановили шунт, але виявилось, що то був лише початок. Подальше дослідження показало новоутворення в мозку – Пінеобластому. Щоб позбавити Юлю її почалися операції і хіміотерапії, як в Україні так і за кордоном.

Але хвороба не здавалась, почалися метастази, тож дівчинку вивезли до Туреччини на трансплантацію кісткового мозку. І вона спрацювала. Почалася ремісія і підтримуюча хімія, але вона протривала до травня 2020 року. “На проведенні планового МРТ було виявлено лептоментальне метостазування. Стан Юлії різко погіршився, почалися довготривалі головні болі, нудота, та відмова нижніх кінцівок, після чого Юлія була прикута до ліжка. На той момент Україна перебувала на карантині COVID – 19, консультація лікарів та проведення лікування було практично не можливе”, – розповідає мама дівчинки.

Але родина не відступила і почала шукати дієвого лікування для дитини в Україні у приватних клініка. Київські лікарі взялися за лікування, але воно не спрацювало, метастази продовжили поширюватись, тож родина терміново у вересні вивезла дівчинку на продовження лікування до Туреччини.  «Її призначено 6 курсів хіміотерапії вартістю в 40 000 долларів США.  Юлія пройшла перший блок хіміотерапії, помітні позитивні результати.  Усі власні кошти були витрачені на попередне лікування. Я дуже прошу Вас допомогти нам у лікуванні Юлії», – просить мама дівчини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7456 0438 1886 Одержувач Мельникова Оксана (Мама)

https://www.facebook.com/groups/409280196560618