Батькам вже не під силу давати раду із фінансовим навантаженням.

Після народження і виписки Ігоря з пологового мама не рідні не могли натішитись дитиною, але почали помічати його неспокій, малюк зовсім не набирав ваги, тож довелося вести дитину до лікарів.

«В перинатальному центрі, пройшовши обстеження, у дитини виявили двобічну пневмонію і недобір ваги. Лікування було тривалим із застосуванням антибіотиків. Перший рік життя дитина дуже часто хворіла: 2 пневмонії, 2 бронхіти і кілька ГРВІ —  і все це призвело до ослаблення імунітету і здоров’я всього організму. Малюк погано набирав вагу і розвивався з затримкою. За пів року він тільки навчився утримувати голову, в 1,5 року сидіти, в 2 роки почав спиратись на ніжки.  В свої 4 роки Ігор не говорить і ходить з підтримкою, у нього слабкий тонус м’язів у всьому тілі і через це йому складно розвиватися», – розповідає мама хлопчика.

 Час до часу дитині доводилось навіть проводити операції, батьки возили його до спеціалістів на діагностику і лікування, і це давало позитивні результати. «Поступово розібравшись з нашими проблемами, дитина стала розвиватися в своєму темпі, і у нього з’явилися хороші результати. Завдяки постійним реабілітацію та зайнятість вдома є позитивна динаміка, але ще є над чим працювати. Йому необхідні регулярні лікування і реабілітації, інакше всі наші досягнення будуть втрачені, і далі не буде розвитку. Зараз наша сім’я вже не в змозі забезпечити і оплачувати дорогі послуги. Тому ми звертаємося за допомогою до всіх небайдужих, яка нам так необхідна! Не позбавляйте його шансу на щасливе дитинство», – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

 ПриватБанк 4149 6293 9859 9522 Хоменко Юрій Анатолійович