Генетична вада не дає Богданчику розвиватись, малюку потрібна допомога. Лікарі лише нещодавно встановили дитині діагноз і тепер не можна гаяти часу

Дворічний Богданчик народився із важким генетичним збоєм, який не дає дитині розвиватись на рівні з однолітками.

Мама малюка пригадує, що їй довелося запідозрити щось недобре, коли в перші місяці життя малюк майже зовсім не набирав вагу і не ріс, а потім додалися вади розвитку – він не сидів, не повзав. Всі звернення до лікарів у різних українських містах не дав жодного пояснення, що відбувається із малюком. Батькам довелося вести сина до турецьких спеціалістів.

«У Туреччині нам встановили діагноз: синдром Лемлі-Сміта-Опітц. Це дуже рідкісне генетичне захворювання (не виробляється холестерин), який тягне за собою сповільнення і розумового, і фізичного розвитку», – розповідає мама Богдана.

Зараз вкрай важливо поки хлопчик ще маленький, маючи корегувальне лікування, братися і за реабілітацію дитини. Його тіло здатне до максимального відновлення і всі навички, які поки недоступні для малюка, можна наздогнати. Але цього не досягнути без кваліфікованих реабіліатологів, а їхні послуги коштують непосильні для родини кошти.

«На жаль, наші кошти не безмежні і те, що було, вже все витрачено. Ми не опускаємо руки, щиро віримо, що максимально зробимо його життя повноцінним. Займаємося реабілітацією і дуже хочемо поставити Богдана на ніжки, щоб він бігав зі своїми однолітками, грав. Але без вашої підтримки нам не впоратися. Не будьте байдужими, навіть маленька незначна сума зможе вплинути на долю Богданчика», – каже мама хлопчика

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк: 5167 4901 7715 8228

Алдабаєва Ірина Анатоліївна