Дитина подолала епілептичні напади і потребує реабілітації.

Віка народилася шляхом матеріального стимулювання, в результаті чого не дихала, гіпоксично-ішемічний інсульт не пройшов повз і залишив за собою дуже важкі наслідки: епілептична енцефолопатія, синдром Веста, часткова атрофія дисків обох очей, спастичний тетрапарез, псевбульбарний синдром – діагноз дитини.

«Три роки ми не могли займатися, кожне заняття або стимулювання приводило до різних нападів, і реанімації, але зараз від лікарів звучить таке очікуване" Напади куповані ", як надовго ніхто сказати не може, але починати реабілітацію можна, і є всі шанси поставити наше сонечко на ніжки », – каже мама дівчинки.

У свої 3 рочки Віка ще не ходить, не сидить, не розмовляє, погано ковтає, не жує, але вже перевертається, намагається утримувати головку і тримати іграшки, посміхається, додає жінка.

«Зараз ми зосереджені на реабілітації і подальшому обстеженні дочки. Лікарі рекомендують Угорщину в нашому випадку, але поки не маємо можливості тому спробуємо лікування в Україні. Крім цього, завдяки допомозі небайдужих замовляємо і купуємо дієвий препарат проти судом, вартість якого перевищує 65 євро на 1,5 міс. », – розповідає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4731 2191 1060 7334

Маслій Тетяна Степанівна

дол 4731 1856 1386 3411 Четвертак Руслан Тарасович

євро 4731 1856 1386 3445 Четвертак Руслан Тарасович