Батьки збирають кошти на реабілітацію дитини.

Палій Софія у свої 4 рочки має значні відхилення через гідроцефалію (рідина збирається у головці дівчинки), спастичний тетрапарез, симптоматичну епілепсію, затримку психомоторного, розумового розвитку.

«Наша дівчинка з'явилася на світ раніше терміну, на 25 тижні вагітності, з екстремальною масою тіла 720 грамів. 3 місяці перебувала в реанімації. Підозрювали, що дитина може і не вижити. На превелике щастя, наша Сонічка вижила, але залишилися величезні проблеми зі здоров’ям», – каже мама дитини.

Дівчинці провели операцію зі встановлення шунта, щоб був відтік рідини з голівки. Але тепер дитині потрібна посилена реабілітація, щоб зменшити її наслідки.

«Сонічка не вміє тримати голову самостійно, не вміє сидіти, перевертатись, говорити і ходити. Ми проходили безліч курсів реабілітації на території України, а також були на одному курсі у Китаї, після якого спостерігається невелика, але позитивна динаміка. Тож ми дуже хочемо поїхати туди ще й отримати більше результатів. Потрібно на 3 місяці лікування в Китаї 18000 доларів, які нашій сім'ї самостійно зібрати складно. Тому змушені звернутися до Вас за допомогою», – просить мама Софійки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк: 5168757369312121