Терміново потрібна допомога сімнадцятирічній Севрук Ользі, у якої виявлена судинна пухлина стовбуру головного мозку – кавернома з крововиливом в стовбур головного мозку.

«Моя донька цього року закінчувала школу, активно готувалася до випускного, іспитів і вступу до медичної академії. Наша сім'я раділа успіхам дитини і будувала плани на майбутнє… Але раптово дівчинці стало погано, вона потрапила до реанімації, під час обстеження була виявлена пухлина головного мозку», – розповідає мама Ольги.

Стан дівчинки було стабілізовано, але залишилися серйозні неврологічні порушення: лівобічний геміпарез – слабкість м'язів лівої половини тіла і спастичність, порушення слуху і мови, зниження чутливості тіла.

«Зараз доньці необхідний постійний догляд і допомога, вона самостійно не може пересуватися і доглядати за собою.  Але найстрашніше, що новоутворення прогресує і в будь-який момент може бути новий крововилив, що ставить під загрозу не тільки здоров'я, але і її життя», – розповідає мама дівчинки.

Розташування пухлини не дає українським медикам без ризиків провести потрібну операцію, щоб убезпечити дівчину, а от німецькі лікарі мають більш нові технології для проведення оперативного втручання з мінімальними ризиками.

«На думку німецьких лікарів, операцію потрібно робити терміново в екстренному порядку, адже існує реальна загроза життю дитини і зволікати не можна. Клініка готова госпіталізувати дитину в будь-який час, як тільки буде з'ясовано питання з фінансуванням. До того ж, так як Ольга не транспортабельна і переліт літаком заборонено за медичними показаннями, потрібен ще і реанімобіль з медичним супроводом до Німеччини», – каже мама дівчинки.

Загальна сума, яка потрібна, сягає майже 30 тисяч євро. Родина і друзі дівчини просять про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку: 5168 7427 2570 7560  Севрук Ірина