Маленький харків'янин Гордій Яно потребує допомоги небайдужих через свій стан – у малюка бронхотрахеомаляція, встановлена трахеостома. Батькам Гордія потрібно зібрати 73 тисячі доларів, щоб повести сина на лікування за кордон.

"Наш синочок Гордій один із двійні, вони народилися передчасно – на 30 тижні, а син з важкою пневмонією після народження був підключений до апарата штучної вентиляції легенів. Лікарі вважали, що наша основна проблема, це проблема з легенями, потім ми думали, що Гордію заважає дихати відкрита артеріальна протока, але операція не допомогла. Через два місяці перебування в реанімації стало зрозуміло, що дитині заважає дихати набряклість трахеї після тривалої інтубації", – розповідає мама хлопчика.

Перші п'ять місяців життя діти провели в лікарні. Після виписки малюк досі не може дихати самостійно, він дихає через трахеостому. Українські лікарі не можуть допомогти, кажуть батьки.

"У клініці в Ізраїлі готові провести необхідне лікування і виконати ларингоскопію. Але сума, необхідна для цього, на жаль, непосильна для нашої сім'ї. На лікування дітей вже пішли всі заощадження, діткам потрібна постійна реабілітація (масажі і медикаментозне лікування), що теж потребує чималих коштів і тому нам ніяк не впоратися без вашої допомоги", – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4991 2127 7048

4149 4996 5007 4089 (дол.)

Яно Сніжана Сергіївна