У хлопчика стрімко росте пухлина мозку

Дослідження МРТ, яке батькам Кирилка порекомендували зробити лікарі, бо у малюка було порушення координації і почали косити очка, просто шокувало родину. У малюка виявили пухлину мозку. До того ж, українські медики не мають потрібного устаткування, щоб врятувати хлопчика і видалити пухлину.  

«Почали шукати знову лікаря і клініку, де можуть врятувати дитину, за збігом обставин якраз до Києва має приїхати турецький нейрохірург, який якраз оперує діток з такими видами раку, ми швидко зібрали всі документи і поїхали до нього на консультацію. Після вивчення документів, лікар сказав, що Кирюша має всі шанси стати здоровим, і хірург готовий нас прийняти у своїй клініці в Туреччині», – розповідає мама хлопчика.

Родина зраділа, що має шанс врятувати Кирилка, та коли отримали рахунок з клініки у 23 тисячі доларів, знову опинилася перед викликом.

«Без вас друзі, рідні, знайомі і просто небайдужі люди, нам не зібрати суму на операцію. Ми просимо Вас не залишитись байдужими до нашої біди. Врятоване життя прекрасного, життєрадісного малюка залишить позитивний відбиток у Вашому житті. Синок вже практично не ходить, з кожним днем ​​його стан погіршується, пухлина дуже швидко росте…», – каже мама Кирилка і просить фінансової підтримки.

 Реквізити для допомоги:

5168 7427 0818 4852 Пузак Інна Володимирівна