Родині хлопчика не вистачає коштів на подальше лікування. Вже кілька років батьки Артемка намагаються позбавити дитини діагнозу ДЦП, затримки психічного і розмовного розвитку. В однорічному віці Артему присвоїли інвалідність підгрупи “А”.

“Дитина для свого віку погано тримала голову, не було активності в руках. Якщо не розпочати лікування, то не розвиватиметься опорно-руховий апарат, що спричинить за собою проблеми в розумовому розвитку. А це загрожує нездатністю надалі себе обслуговувати, одягатися, харчуватися, пересуватися, йому постійно потрібна буде стороння допомога. Тому, ми одразу взялися проводити всілякі обстеження, щоб почати лікування”, – розповідає мама хлопчика.

Лікарі вважають Артемка перспективною для одужання дитиною. У процесі лікування хлопчик навчився утримувати голову, стала міцніше спина, сидить із підтримкою.

“Лікування вимагає грошей, і нам потрібна фінансова допомога. На нас очікує тримісячний курс реабілітації, один місяць коштує від 30 до 60 тисяч гривень”, – розповідає мама Артемка.

 

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5168 7456 0500 6953

МАКУХА СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА