Дитина народилася із вадою, яка руйнує його печінку.

Кирилко народився із вродженою патологією – атрезією жовчовивідних шляхів. Вона призвела до того, що у такого крихітного малюка вже цироз печінки.

«Довгий час нам ставили діагноз – «затягнута жовтяниця», саме це спричинило те, що на сьогоднішній момент наш стан дуже важкий. Ми потребуємо термінової пересадки печінки», – розповідає мама хлопчика.

Українські фахівці зможуть прооперувати дитину, лише коли малюку виповниться пів року і він буде мати щонайменше 6 кілограмів ваги. Та через свою ваду малюк майже не набирає масу і важить менше 5 кілограмів, тому родина через благодійників звернулась до закордонних фахівців, щоб ті, якомога швидше зробили дитині трансплантацію.

Тато для дитини стане донором, але і попри наявність родинного трансплантату, бельгійська клініка за свої послуги просить 135 тисяч євро.

«Наш Кирилко в свої 4 місяці дуже багато переніс ,але і зараз тримається з усіх сил бо він хоче жити. 25 серпня нам провели операцію (надія на Касаї),але для нас вона не дасть ніякого результату, так, як в середині вже немає проток. Біопсія лише підтвердила те, що вже ми маємо цироз, гнійне запалення печінки. Ми пройшли курс лікування антибіотиками. Надалі лише трансплантація. Ми боїмося не встигнути», – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку:
5168 7574 1629 3555
Макарицька Наталія Сергіївна