Обстеження за кордоном і призначення дієвого лікування можуть врятувати малюка.

Матвійчик з першої секунди свого народження бореться за життя, вже три місяці стан дитини важкий. Малюк народився без дихання і серцебиття, але лікарям вдалося повернути його до життя.  

«Внаслідок сильної гіпоксії дитина народилась не жива… Шок і по цей день. Чому так сталося і коли саме ця гіпоксія відбулася – нам досі не відомо. Дитина пробула на штучній вентиляції легень 3 тижні. Його стан був вкрай важкий. Одразу почалися сильні судоми, які тривають досі. Тричі була повна зупинка дихання прямо в нас на руках. Все як страшний сон», – розповідає мама малюка.

Матвій не має безумовних рефлексів – він не їсть, не ковтає, годують його через зонд. Дослідження показали ураження ЦНС важкого ступеню, набряк мозку. Батьки хлопчика побували у багатьох лікарів в Україні, але призначене лікування не допомагає відновленню малюка. Тому родина сподівається на закордонних лікарів.

Клініка в Іспанії готова прийняти Матвія на обстеження, але лише одна доба з повним комплексом досліджень буде коштувати майже 2,5 тисячі євро. Родина просить про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149499124119551 Кіценюк Юлія Сергіївна  

monobank: 5375414115688037 Кіценюк Ігор Степанович

https://www.facebook.com/myXIII l