Дитині потрібна посилене реабілітація

У Олексійка ДЦП у вигляді спастичного тетрапареза, затримка психомоторного розвитку, епісиндром, сходяться косоокість, англопатія сітківки обох очей. Хлопчик не сидить, не перевертається, не ходить.

“Ми боремося за нашого малюка з самого народження. Він народився рівно в 40 тижнів шляхом кесаревого розтину, при пологах він наковтався навколоплідних вод, що стало причиною асфіксії і двосторонньої пневмонії, три тижні ми пробули на ШВЛ, пережили операцію, бо народилися з атрезією ануса, через півтора місяці нас виписали додому. А у 6-7 місяців нам поставили діагноз ДЦП”, – розповідає мама малюка.

Батьки взялися за активне лікування дитина, але врешті у малюка почалися судоми, що звело нанівець всі досягнення і лише додалися вади зі здоров’ям. Проте батьки за приписом лікарів продовжують боротися за нормальне життя для сина і мають хороші результати.

“Ми майже повернулися до стану до судом, тепер ми точно знаємо, що у Альоші є всі шанси стати здоровою дитиною, він з кожним днем стає краще, головне не зупинятися, але на жаль наших коштів не вистачає, але ж саме зараз для нього “золотий час”, адже він так хоче рухатися і бути як всі … Ми дуже просимо вас допомогти поставити нашого малюка на ноги і будемо вдячні за допомогу”, – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4991 1907 6303

ТИХОМИРОВА ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА