40 тисяч гривень потрібні на наступний курс за кордоном

Данило при народженні отримав родову травму. Місяць перебував у реанімації, сам не дихав, і прогнози лікарів були невтішними, розповідає мама хлопчика.

"Ніхто з лікарів не давав Дані шансів на життя, але він сильний хлопчик. З першого дня життя я знала, що ми впораємося з усіма труднощами, треба тільки докласти зусиль. Даня на 9 добу почав сам дихати, з часом почав їсти самостійно, піднімати голівку. Як тільки нас виписали з пологового будинку, ми активно почали відновлювати дитину: постійні курси масажу, ЛФК, плавання, різні реабілітаційні центри, медикаментозне лікування", – додає жінка.

Всі зусилля не були марними і хоча на сьогоднішній день у Дані діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія, затримка психо-моторного розвитку, дисплазія правого тазостегнового суглоба, часткова атрофія зорового нерва, сколіоз, але Данилко намагається тримати голівку, намагається повзти і ходити з підтримкою.

"Для подальшого фізичного та психо-емоційно розвитку Дані необхідні постійні реабілітації. Кожні 2-3 місяці ми їздимо на реабілітації, займаємося з фахівцями, робимо курсами масаж і уколи. Всі ці процедури дорогі, а наші заощадження вже закінчилися. Ми записані на черговий курс терапії в Чехії, для цього нам необхідна сума 40 000 грн. Просимо всіх небайдужих людей допомогти нашому синочку подолати всі труднощі і стати повноцінним, здоровим хлопчиком", – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк

5168 7572 9494 1291

Хлизіна Катерина Олександрівна