1-річний Сергійко Єрмак має вади в своєму здоров’ї, причини яких потрібно виявити, щоб встановити правильний діагноз і вже почати справді дієве лікування.

Занепокоєння, щодо здоров’я сина у батьків розпочалися, коли малюку було пів року – батьки помітили затримку в розвитку, постійну сонливість малюка, зникнення емоцій.

«Через місяць стався перший напад інфантильних спазм, напади були серійні. Протягом наступного місяця у дитини було по 6-8 серій нападів, в кожному до 94 складання тіла. Поставлено діагноз – важка епілептична енцефолопатія, синдром Веста, вторинна метахондріальная дисфункція, затримана розвитку, вада серця. Чотири місяці вівся підбір препаратів, нічого не приносило результату. Напади наростами, що провокувало вже повну зупинку розвитку», – розповідає мама малюка.

Тож лікарі вдалися до складної гормональної терапії, що дало можливість почати активну реабілітацію, щоб наздоганяти розвиток. «Всім навичкам, які здорова дитина повинна набувати сама, нашого Сергійка потрібно вчити. Це навички самообслуговування, розуміння зверненої мови, вказівний жест, почуття себе в просторі і багато іншого. Для цього необхідні щоденні заняття з фахівцями. Так само досі не виявлена ​​причина такого рідкісного захворювання дитини. Пройдені численні аналізи та обстеження. Нічого не виявлено. Призначено дорогий аналіз на визначення поломки в генах. За результатами цього аналізу буде можливість підібрати максимально ефективно терапію для лікування нашого синочка, щоб максимально наблизити його життя до повноцінної», – розповідає мама малюка.

Це все посильно дорого для родини хлопчика, тому вони звертаються по допомогу до небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 7392 5504

Єрмак Олена Сергіївна