Дитина потребує дорогого лікування та операції.

Полях Алінка в свої неповні майже три рочки змушена витримувати випробування, які можуть зламати і дорослу людину – у дитини в серпні 2018 року виявили саркому Юінга правої плечової кістки 2 стадії.

«За цей період Аліна пройшла 6 блоків хіміотерапії в Сумській онкогематології. Зараз ми знаходимося в м Кропивницький, де повинні пройти 30 сеансів променевої терапії. Але щоб пройти весь курс у нас не вистачає коштів, так як один сеанс коштує 3900 тис. грн », – розповідають рідні крихітки.

До того ж перед початком такої терапії, повинна бути діагностика, яка вартує ще додаткових грошей. Після терапії повинні бути ще операції, під час якої дівчинці повинні замінити зруйновану хворобою кістку в плечі, її ж кісткою з ніжки.

«Гроші ми змогли зібрати лише на 15 сеансів, тому що ми лікуємося вже 8 місяців і всі збережені нами кошти раніше вже вичерпалися. Тому ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей до чужого горя. Допоможіть, будь ласка, дозбирати нам кошти на повний курс променевої терапії. Дайте можливість нашій Аліночці одужати і відчути радість повноцінного дитинства, а також почати ходити в дитячий садок, про який вона кожен день мріє », – просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 7516 8855

Полях Юлія