На дитину чекає складна операція на мозку. Новоутворення хробака мозочка, локальний рецедив ( анапластична епендимома  ) – це діагноз 10-річного Іллі.

«Хвороба почалась раптово, після школи впав з драбини і сильно забився головою. В лікарні сказали, що в нього струс мозку, але лікування не давало результату, йому ставало гірше. Тому нас відправили у Вінницьку обласну дитячу лікарню до нейрохірургів, коли Ілюші зробили МРТ, виявилось що у нього пухлина мозку, потрібна термінова операція. Її зробили в Києві, пухлина виявилась злоякісною», – розповідає мама хлопчика.

Лікування Іллі тривало два роки. Хлопчик багато чого витерпів, пройшов 10 блоків хімії і здавалось, що він увійшов у ремісію, але надія була оманливою.

«Весь цей час ми провели у лікарні, нас відпустили додому, але чергова перевірка у листопаді 2017 р показала рецедив. Лише 2 місяці дитина жива нормальним дитячим життям. Знову були 4 блоки високодозової хімії, але пухлина лише росла. Нейрохірурги зробили знову МРТ голови і виявили гідроцефалію ( рідина в голові) поставили шунт. Наступна наша операція потрібна для видалення пухлини.  Наша родина уже за 3 роки лікування витратила усі можливі фінанси, благаю Вас про допомогу у небайдужих людей, я дуже хочу щоб мій син жив», – каже мама Іллі.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168755902410063 Пилькин Ілля Ігорович

5167490082831083 Пилькина Світлана Анатоліївна