22 березня 2018 року у родині Зварич з’явилась на світ Вероніка. Крихітка народилась з розщепленням губи і піднебіння, але як виявилось це лише поверхневий недолік, пише ТСН.

«До шести місяців все було добре, дитина розвивався так само, як і всі звичайні діти, але раптом Вероніка почала жовтіти, що мене злякало і ми одразу ж побігли в лікарню, а після ретельних обстежень поставили діагноз: Атрезії жовчних шляхів. Для нас з чоловіком це був шок», – розповідає мама крихітки.

Єдиний спосіб лікування – трансплантація печінки. Донором може бути мама Вероніки. Крім патології печінки, у дівчинки і невелика вада сердечка, саме тому українські лікарі не беруться за таку операцію, знадобиться допомоги закордонних фахівців. А це значно дорожче обійдеться родині.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«Печінка працює на межі. Дитина на підтримуючій терапії. Часу обмаль, адже операцію потрібно проводити у 9-10 місяців, інакше може бути пізно. Дітки з таким діагнозом після операції отримують шанс на життя. Наша крихітка може отримати цей шанс у клініці Бельгії, сума 135 745 євро з додатковими витратами… Я молю вас про допомогу», – каже мама Вероніки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7573 7778 9344 Зварич Ольга С (мама)