У Ганни Приймич діагностована нейробластома заочеревинного простору 3 стадії, яку дитині доводиться лікувати десятками хіміотерапій. ТСН кілька років тому вже розповідала історію дитини.

«6 березня 2017 року донечка прийшла зі школи із болем у животі, через добу ми звернулись до дитячого лікаря, зробили УЗД, де було показано, що у Анечки – цілий живіт лімфовузлів. Пізніше виявилось, що це означало, що є пухлина і метастази у животі», – розповідає мама Анюти.

Рік лікування дався дитині вкрай важко, і змусив пухлину зменшитись лише наполовину. Тож виснажливе лікування довелося продовжувати. Ще за пів року пухлина зменшилася ще на два сантиметри. Родина отримала надію і почала збір коштів, за допомогою добрих людей, щоб повезли дитину на закордонне лікування. Але у травні 2020 стався третій рецидив. 

Почали лікування в Україні, але пухлина не зменшується, тож подальше лікування має вже бути за кордоном, де можуть більш прискіпливо вивчити пухлину і зрештою підібрати препарати, які її зможуть знищити.

“Турецькі лікарі готові узяти Анічку на лікування. Клініка з Стамбула дала нам відповідь, що будуть лікувати Анічку, і чекають нас там уже через 1 місяць. Виклали рахунок 55-60 тисяч доларів, але для першого разу і для першого лікування нам потрібно зібрати 35 тисяч доларів, ми повинні ці кошти зібрати за один місяць часу”, – розповідають волонтери, які допомагають вести збір коштів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7574 0312 2189 Приймич Леся Орестівна

https://www.facebook.com/groups/1990161237909972/