Мама Давида Цимбала Тетяна просить допомогти їй полегшити життя сина, який страждає через важкі прояви епілепсії.

Діагноз хлопчика складний і довгий, але ще не повний, сучасна медицина здатна подарувати хлопчику більш повноцінне майбутнє, якщо лише правильно все визначити і призначити дієве лікування.

«Давид народився в термін доношеним, але з внутрішньоутробною затримкою розвитку та з пологовою травмою у вигляді парезу лицьового нерва і з перинатальною ішемією головного мозку. З пологового будинку одразу нас відправили в патологію для новонароджених, де проходили лікування», – розповідає мама.

Відтоді лікування триває вже впродовж 6 років, та дитину не відпускають судомні напади. «Ліки, які приймає, не дають результату, лікарі дійшли висновку, що у дитини генетична патологія, яку треба виявити, а аналізи, ті які рекомендують лікарі в терміновому порядку зробити, дуже дорогі», – каже мама хлопчика.

Від цієї діагностики, яка має визначити наявність чи відсутність у дитини генетичних і орфа-метаболічних захворювань, і залежить подальша доля дитини, дослідження, які будуть проведені, покажуть ті відхилення від норми, які є, і призначене лікування зможе їх компенсувати.

«У нас троє дітей і для нас сума в розмірі 82 тисячі гривень непідйомна. Дуже просимо небайдужих людей відгукнутися, допомогти нам здати аналізи і почати грамотне лікування», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк

4149499145285704

Цимбал Тетяна (мама Давида)

Монобанк

4441114421972074 (тато Давида)

Цимбал Євген