Станіслав народився з вродженою пневмонією, у дитину була ішемічна кардіопатія, енцефалопатія, набряк головного мозку, поренцефаліческая кіста правої лобної долі, пише ТСН.

«З народження дитина перебувала на виходжуванні в пренатальному центрі-1,5 місяці, потім був переведений в дитячу неврологію, після в Дніпропетровську нейрохірургію. Відтоді  дитина періодично проходить УЗД, ЕЕГ, МРТ, головного мозку, приймає ліки, проходимо всі призначені реабілітації», – розповідає мама хлопчика.

Зараз дитині вже 4 роки, але важкий стан при народженні спричинив низку відхилень, які не дають дитині досі самостійно сидіти, ходити. Але в квітні цього року Стасик почав вимовляти перші слова і це свідчить, що дитина сприймає реабілітацію і має шанси на відновлення, поки ще маленький.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Лікарі прогнозують хороші результати, якщо і далі проходити кожні 1,5-2 місяці більш посилені реабілітації, повний комплекс процедур (ЛФК, масаж, басейн, логопед ….), але для таких реабілітацій потрібні великі гроші, ми просто не маємо можливості назбирати хоча б на одну реабілітацію. Тому змушена звернутися до Вас, дуже сподіваюся на вашу підтримку», – каже мама Стасика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168  7572  9792  8089

Буртовая Наталия Николаевна.