З 2016 році Дар’я Палій бореться з пухлиною в її голові.

«Тоді почалися головні болі. МРТ виявила  пухлину головного мозку. Нас направили на лікування до Києва, там виявили обширну гідроцефалію. В зв’язку з цим було проведено термінове  шунтування.  На той час видалити пухлину було неможливим. Лікарі відмовилися оперувати, мотивуючи тим, що пухлина знаходиться дуже глибоко в мозку, на зорових шляхах, а дитина і так знаходиться в тяжкому стані», – пригадує мама Даші.

Тоді дитині призначили 17 блоків хіміотерапії і вони подіяли – пухлина почала зменшуватися, але так тривало лише рік. Згодом пухлина почала рости і у дитини не зникають головні болі. «10.03.2020 року була проведена операція видалення частини пухлини, повне видалення неможливе у зв’язку з її розташуванням», – розповідає мама дівчинки.

Подальше лікування українські медики рекомендують дуже непросте і таке, що дівчинка повністю втратить зір. Тож батьки звернулись до ізраїльських лікарів, які призначили препарати, які діють, але обходяться дуже дорого. 

“За  час прийому вже є  значні зміни. Головні болі потрохи відступають, набряки зменшуються, також можливий шанс відновлення гормонального фону. Донечка почала помічати зміни в зорі, говорить, що стала бачити яскравіше. Дитина мріє ходити до школи та відвідувати гурток малювання. Вона часто ділиться зі мною думками як вона буде жити, коли буде здорова. У нашій родині працює лише тато, я знаходжуся вдома по догляду за дитиною, у Даші є посвідчення про інвалідність. Також у неї ще менша сестричка. Наша родина не в змозі зібрати таку суму на лікування. Ми змушені звернутися за допомогою до небайдужих людей”, – благає мама Даші.

Реквізити для допомоги:

картки ПриватБанк:  4149 4991 3988 1187 Палій Ірина.