Прооперувати дівчинку беруться турецькі медики

З хворобою 14-річна Вікторія бореться майже половину свого життя. Якось вона впала з велосипеда, а після того у неї почала боліти голова та сильно косити очі. Батьки до останнього сподівалися, що струс. Утім, з’ясувалося – все значно гірше. “Це є вкрай злоякісна пухлина центральної структури головного мозку”, – каже Юрій Томащук, дитячий лікар-онколог.

За дівчинку взялися столичні нейрохірурги. Пухлину успішно видалили, але вона встигла дати метастази. Хіміотерапія допомогла, але ненадовго.”Через три місяці ми виявили, що вона знову зрецидивила і була дуже великих розмірів. Зимою був такий момент, що їй давали 48 годин на життя. Витягнули ми її з цього”, – згадує мати Тетяна Вістовська.

В Інституті раку марно намагалися зробити дівчинці автотрансплантацію кісткового мозку, щоб сама пацієнтка була собі донором. За повторну операцію нейрохірурги вже не бралися. Саме це, вважає онколог, є єдиним шансом дівчинки на порятунок. “Дуже складне місце розташування пухлини. Як практика показує: недостатньо апаратури”, – пояснив дитячий лікар-онколог Юрій Томащук.

Прооперувати дівчинку беруться турецькі медики. За операцію просять 17 тисяч доларів. Утім, ці гроші для Вістовських непідйомні: батько працює водієм, а зараз через карантин взагалі лишився без роботи. Все, що раніше заощадили, пішло на лікування дочки. Саме тому вся їхня надія на небайдужих глядачів ТСН. 

“Я стараюся, але є такі моменти, що я розклеююсь, не стає сил. Вона в мене взагалі молодець. У неї немає такої думки, що вона не вилікується. У неї стільки планів, вона стільки всього хоче”, – каже мати дівчинки Тетяна Вістовська.

За два місяці пухлина почне рости знову, каже лікар. Не факт, що дівчинка зможе пережити ще одну хіміотерапію, а тому час на порятунок у неї йде на тижні. 

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку

5168 7422 2150 0733

Отримувач – Вістовська Тетяна Миколаївна – мати