Крихітці не можуть встановити точний діагноз, щоб розпочати дієве лікування

Понад 50 тисяч гривень потрібні батькам Катюші у найкоротші строки, щоб сплатити за медичні дослідження своєї крихітної донечки, яка згасає у реанімації і за життя якої борються лікарі.

Батьки занепокоїлись станом дитини у листопаді 2019 року, коли Катя стала млявою, стала менше їсти, почала втрачати у вазі, а в один із вечорів у дитини почалися нетривалі судоми і висока температура. «Катю госпіталізували до відділення інтенсивної терапії у край тяжкому стані. Її маленьке тіло повністю було у трубочках, годували її через зонд. Це була найжахливіша ніч у нашому житті. Для стабілізації стану  переливали двічі кров, вводили антибіотики, підтримувальну терапію», – розповідає мама Каті.

Подальше дослідження показало складні зміни в голівці немовляти, дитину прооперували, але стан продовжував погіршуватись – у дитини зникли смоктальний та ковтальний рефлекси, були посмикування м’язів, пішли ускладнення після ШВЛ – пневмонія.

Дівчинка з довгим і вкрай складним діагнозом з чималою кількість невідомих переведена до іншої лікарні Харкова і також до реанімації.  

«Катюша і по теперішній час перебуває тут у тяжкому стані. Було рекомендовано проведення молекулярно-генетичного дослідження (секвенування екзому, геному), але це дуже дорогий аналіз – близько 54000 грн. За весь час було проведено 14 переливань крові.  Кожного дня Катюші потрібно проводити інтенсивну терапію. На жаль, фінансові можливості нашої сім’ї вичерпані.  Ми були б Вам дуже вдячні за будь-яку надану нам допомогу», – каже мама Катюші.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанк 5168757329293890 Трикоз Аліна Вікторівна

Картка АльфаБанк 5355571108546656 Трикоз Василь Григорович