Новонародженій українці потрібна термінова операція на головному мозку. Про це розповіли на сторінці благодійної організації “Мама і немовля” в соцмережі Facebook.

Повідомляється, що маленька Алісочка народилася здоровою і лікарі відправили сім’ю додому. Однак вдома дівчинці різко стало погано і її стан поступово погіршується.

Після обстеження в лікарні медики визначили, що Алісочці необхідно провести термінову операцію на головному мозку.

За словами лікарів, дівчинку можна повернути в нормальний стан, головне вчасно надати допомогу. Вартість витратних матеріалів для операції становить 28 тисяч гривень. Однак родина Аліси не може зібрати цю суму і знаходиться у розпачі через це.

У зв’язку з цим, в організації звернулися за допомогою до небайдужих людей з метою зібрати кошти для порятунку дівчинки.

“В ситуації з Алісою зараз головне вчасно допомогти її мозку і дівчинка буде як раніше веселою і щасливою дівчинкою! Все подальше життя лялечки залежить від матеріальної можливості.” – написали в повідомленні.

До публікації також додали реквізити, за допомогою яких кожен бажаючий може допомогти маленькій Алісі отримати шанс на повноцінне життя.