Батьки Владислава Коваленка звернулись до редакції сайту ТСН.ua з проханням допомогти врятувати їхнього сина.

«Владик – дуже веселий та активний хлопчик, тому ця страшна хвороба стала для нас повною несподiванкою. Вiн, як завжди,  пiшов до дитячого садочка, але вихователь подзвонила, що у Владислава пiднялась температура, ми звернулись до лiкаря, а потiм помітили пухлину, вона випирала. В дитячiй облaснiй лiкарнi була пiдозра на нефробластому великих розмiрiв – 13 см, тому вирушили на лікування до Туреччини, а тут діагноз уточнили – лімфома Беркітта», – розповідає мама малюка.

Тамтешні лікарі зробили все можливе, щоб вилікувати хлопчика, і зрештою ремісія була досягнута, Владика виписали додому. Попри численні подальші аналізи життя дитини почало нагадувати дитинство. Та за два роки у нього почалися головні болі, які занепокоїли і рідних і лікарів. Діагностика показала пухлину в голові, її дослідження шокувало: це новий вид онкології у дитини – медулобластома.

“Знову рак, тільки інший різновид – це настільки рідкісне явище, щоб у дитини, за два з половиною роки з’явився не рецидив, а інший вид злоякісної пухлини, що таких людей в світі одиниці. Лікарі пропонують нам не здаватися і продовжити боротьбу за життя Владика, але  лікування коштує великих грошей, а нам належить тривалий процес, який буде складатися з радіотерапії та хіміотерапії, перший етап операцію Владик уже пройшов. Тому просимо у вас будь-якої можливої фінансової допомоги і сподіваємося на вашу підтримку”, – каже мама дитини і просить допомогти сплатити за лікування.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 6293 4068 4398 Коваленко Вікторія Володимирівна