Влітку минулого року Матвійко потрапив в реанімацію в тяжкому стані, із сильними епілептичними нападами та двобічною пневмонією. В реанімації Матвій перебував майже місяць в тяжкому стані, і оскільки у нього неврологічні порушення, на лікування малюк довгий час не відповідав.

"В рік ми зробили повторне МРТ, виявили субдуральні гематоми в головному мозку з обох боків, потрібна термінова операція.Ми місяць перебуваємо в лікарні із сильними епілептичними нападами, був гнійний бронхіт. Нашого синочка підготовлюють до операції, роблять бронхоскопії. Матвійко дуже мучиться головними болями", – розповідає мама хлопчика.

Популярное: От 200 гривен и выше: Уже с 1 декабря на украинцев ждет новое подорожание

1 листопада Матвій захворів на бронхіт, педіатр назначила лікування, але ввечері йому стало гірше, почав задихатися.

"Ми викликали швидку і нашого синочка  забрали в реанімацію. Матвій останнім часом почав стрімко худнути, не засвоюється їжа в організмі. Гастроентеролог назначив спеціальне харчування. Дитина зараз перебуває в реанімації в тяжкому стані – аспераційна пневмонія,  спастичний тетрапарез, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС. Матвійко в свої 2 рочки так і не сидить, зробили декілька курсів масажу трошки почав сам тримати голову. В реанімації йому капають препарати для підтримки організму, антибіотики. Ми в тяжкому фінансовому становищі. Із попередніми боргами так ще і не розрахувалися. Тож дуже просимо у небайдужих людей допомогти врятувати нашого синочка Матвійка", – благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168755104061987

Зінчук Антон Миколайович 

\