Дитину рятують стамбульські медики.
В лютому 2013 року у Насті Сиротенко виявили пухлину лівої нирки, лікарі терміново прооперували дитину, далі виснажливі 14 циклів променевої і 9 циклів хіміотерапії. За рік лікування хвороба відступила.

 

Але в 2014 році сім'ї Насті випало нове випробування, вони вимушені були виїхати з рідної оселі в Донецьку, бо батько Насті підтримували Україну. Переїхавши в Краматорськ, сім'я зажила новим життям. Батько Насті, Михайло, влаштувався в санавіацію лікарем, займався активною громадською діяльністю, волонтерством. В 2015 році висвятився священиком.

В квітні цього року в сім'ю знову прийшла біда. На нозі у Насті з'явилася шишка, яка почала рости. Батьки знов звернулись в Київ і були шоковані новиною. У Насті знову виявили пухлину, але вже з чисельними метастазами.

"В Україні їй винесли вирок, не даючи і місяця на життя. Але батьки не склали рук, почали шукати порятунку закордоном. Клініка в Стамбулі зголосилася допомогти сім'ї, але виставила рахунок в 80 000 $", – розповідають волонтери.

Не зважаючи на відсутність потрібної суми, лікарі все ж почали лікування. Преший цикл хіміотерапії дав вельми позитивні результати. Тож треба продовжувати терапію. Батьки звертаються до всіх небайдужих людей за допомогою у зборі коштів на лікування Насті.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 6258 1257 3051 – гривні

4149 6293 9104 2736 – в долари

Сиротенко Михайло