У Дмитра гострий лімфобластний лейкоз. За півроку терапії маленький організм переніс вже два блоки високодозової хімії, та хвороба на них не реагує. Єдиний шанс  вижити у малюка –  трансплантація кісткового мозку. І на те, щоб зібрати необхідну суму, а це понад сотню тисяч євро, залишаються лічені дні, пише ТСН.

Кузя – єдине, що викликає усмішку у Дмитрика. Йому 8. Родом він із Черкащини. Цілими днями будує щось з улюбленого лего та понад усе мріє повернутися додому. А ще – побачити дідуся. У них ще багато спільних планів –  сходити на риболовлю, по гриби і  обов`язково на пасіку, охороняти бджіл.

А поки він цілодобово під крапельницями. Дімин лікар каже, єдиний шанс урятувати хлопчика – термінова трансплантація кісткового мозку. І на те, щоб її зробити, часу майже не залишилося. Оперувати хлопчика можна тільки за кордоном, бо батьки, як донори, не підходять.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Близько 80% шансу на те, що він буде здоровий, і захворювання не повернеться, і далі він буде жити як звичайна здорова дитина», – каже лікар Дмитрика.

Термінову пересадку погодилися зробити клініки в Туреччині та Італії. Квитки на переліт до місця лікування надасть компанія МАУ згідно з угодою з каналом "1+1". Нині батьки готують усі потрібні документи, та для порятунку потрібні гроші, яких у родини немає.

«Треба 150 тисяч євро. Наша сім’я не потягне. Це для нас неосиленна сума взагалі», – каже мама дитини.

А на те, щоб їх зібрати, лічені дні.

Реквізити для допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНКУ

4149 4991 1016 0890

ПЛАТОНОВА ВІТАЛІНА ВІКТОРІВНА

АБО

5168 7573 7094 5422

Бойко Василь Васильович

https://www.facebook.com/profile.php?id=100029673351374