Хвороба ще не дісталась кісткового мозку дівчини, тому є всі шанси на повне одужання

25-річна Христина навіть припустити не могла, що її, як тоді здавалось, незначне нездужання, насправді несе в собі небезпеку для її життя.

«В кінці 2018 року в мене дуже почало свербіти тіло, я пішла до дерматолога і мені виписали пігулки, які трошки допомогли, а в березні місяці я почала кашляти, але думала, що від сигарет. Вже в середині літа помітила, що в мене почало набрякати обличчя, потім піднімалась температура тіла і не падала, і тільки тоді я пішла до лікарів», – розповідає дівчина.

Вже на першому обстеженні у дівчини виявили просвіт в легенях, згодом підтвердили наявність пухлини, вже дослідження в столиці показали, що вона злоякісна. Дівчині встановили діагноз: класична лімфома Ходжкіна, нодулярний склероз.

«Мені призначили лікування, поки три курси хіміотерапії, після неї маю зробити повторно КТ і тільки тоді буде видно, які далі будуть прогнози. Зараз у моєї сім’ї не має коштів навіть на один курс, оскільки кошти, які були зібрані, а їх було небагато, були витрачені на всі аналізи, які я здавала впродовж двох місяців, поки мені не поставили точний діагноз. Наскільки мене повідомили, то один курс терапії коштує майже 20 тис. гривень. Тому хочу попросити допомоги в небайдужих людей. Лікарі сказали, що треба починати лікування негайно, бо якщо це почне рости, то наслідки будуть дуже погані», – каже Христина.  

Реквізити для допомоги:
Номер карти ПриватБанк:
4149 6293 0084 7118  – Гончар Христина В’ячеславівна
Номер карти Ощадбанк:
5167 8020 1999 8175 –  Гончар Фаїна Миколаївна