Хлопчика рятують від раку крові. Єгору Слатіну лише 7 років, проте його життя вже не вперше під загрозою через онкологію.

«В березні 2017 року в нього вперше було діагностовано хворобу – гострий лімфобластний лейкоз, Т-лінійного типу. Протягом 10 місяців лікування в стаціонарі він дуже важко, але незламно долав важку хворобу і йому це вдалося. З клініки на початку 2018 року він вийшов здоровою дитино з новими мріями та планами на майбутнє», – розповідають рідні хлопчика.

Малюк міцнішав, пішов до школи, але ці літні канікули були сповнені новим випробуванням, бо хвороба повернулась із новою силою.

«У липні 2021 року у Єгора стався неочікуваний пізній та вкрай важкий рецидив лейкозу. Єгор зараз на стаціонарному лікуванні у відділенні гематології Міської клінічної дитячої лікарні м. Харкова, проходить лікування протирецидивної ПХТ. Після закінчення курсів хіміотерапії йому необхідно провести трансплантацію кісткового мозку від неродинного донора у найкоротший термін», – додають рідні.

Українські медики за такого різновиду лейкозу дають менші шанси на одужання, ніж за кордоном. Тому родина вирішила спробувати використати цей шанс, але за нього доведеться дорого заплатити. Та дитяче життя – порівняно з грошима – безцінне.

«На лікування Єгора погодилася взяти італійська клініка. Ціна лікування становить 145 000 тисяч євро. Це майже 5 000 000 мільйонів гривень! В родині з трьох осіб, таких коштів не має. Клініка бере на лікування лише за умови 100% передплати. А трансплантацію Єгору необхідно провести не пізніше 2 місяців від початку потиворецидивного лікування. Часу залишилось зовсім мало. Без своєчасної трансплантації у нього немає шансів на життя. А у разі своєчасного проведення лікування він назавжди здолає цю хворобу. Допоможіть врятувати життя Єгора та зібрати необхідні на лікування кошти», – просять рідні.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7451 0844 5963

5457 0822 2949 5606

СЛАТІНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА