Молода жінка страждає через рак шкіри.

Родимка Каті переросла в злоякісну меланому і тепер життя молодої жінки під загрозою.

За кілька днів до Нового року Катя опинилась на операційному столі у Чехії, де тоді була разом з чоловіком. Жінці видалили родимку і вона повернулась до України, тут лікарі повідомили, що організм чистий, але потрібно спостерігатись. Родина знову повернулась до Праги, та за деякий час жінці стало зовсім зле.

«Її госпіталізували з діагнозом – флюідоторакс масивний зліва і дрібніший з правого боку (рідина в плевральній порожнині), ліве легке практично було залито і майже не функціонувало. При подальшому обстеженні (КТ грудного відділу) виявили метастази в легенях і хребті в області генералізації меланоми», – розповідає чоловік Каті.

Родина почала шукати порятунку в закордонних клініках і зупинилась на Туреччині, транспортувати жінку туди довелося сушею, бо стан легень був критичним для підняття на висоту. В Туреччині ПЕТ сканування всього організму показало множинні метастази в легенях, печінці і хребті.

Команда тамтешніх медиків вже кілька тижнів бореться за життя Каті, на це витрачаються тисячі доларів.

«Ми ніяк були до цього готові, оскільки за попередньою розмови нам сказали, що ми будемо отримувати препарат півроку, і знаходиться вдома. Ми зверталися до всіляких фондів і організації і ніхто нам не надав допомогу. На одинці нам ніяк не впоратися, ми впевнені що світ не без добрих людей і хтось обов’язково відгукнеться нам на допомогу», – каже чоловік Каті.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Рассадіна Ірина Володимирівна

Номер картки: 5168 7427 3098 6258

IBAN UA263052990000026209742428108

МФО банку: 305299

РНУКПН отримувача: 2471115343