Маленькій Насті минулого місяця встановлений діагноз гострий лімфобластний лейкоз (рак крові), з яким дівчинка почала важку боротьбу, пише ТСН.

«Наприкінці минулого року захворіла на ГРВІ, і ще раз на початку цього року. Дільничний лікар мав підозру на запалення легень. Здали аналіз крові в поліклініці, який показав низький рівень гемоглобіну. Нам здалося це дивним, і перездали аналіз у приватній лабораторії. Результат виявився ще гіршим, і дружина, яка за фахом лікар, сказала – в нашої Настеньки лейкоз, але ми не хотіли в це вірити. Лікарі кажуть, що лімфобластний лейкоз – це найменш важкий різновид хвороби, і шанси на одужання складаюсь 80%», – розповідають батьки дівчинки.

Тож дитину почали одразу лікувати, на неї чекає 8-9 місяців в стаціонарі, а потім ще більше року підтримувальної хіміотерапії амбулаторно.

ПопулярнеМасові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

«Хіміотерапія, яка викликає багато побічних реакцій, тож потрібно лікувати ті органи, що страждають під час хіміотерапії. Також через знижений імунітет треба приймати антибіотики і протигрибкові препарати. Нажаль, зараз ми відстаємо на декілька тижнів від плану лікування, бо після першої "хімії" Настя майже тиждень відмовлялась від їжі через парез кишківника, і перебували на парентеральному харчуванні. Загалом за перший місяць лікування ми витратили біля 50 тисяч гривень, враховуючи те, що лікарня безкоштовно надала коштовний препарат хіміотерапії та парентеральне харчування. Але більшість ліків доводиться купувати самостійно», – розповідають батьки дитини і благають про фінансову підтримку їхньої родини, щоб врятувати життя крихітки.  

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4731 1856 1369 3446

Стрябков Андрій Миколайович