Ще з однорічного віку батькам Дмитра Хоменка повідомили, що у дитини діагноз ДЦП, подвійна двобічна гемеплагія, рухові порушення, а також затримка психічного та мовного розвитку. А все через передчасне народження дитини, до того ж, у малюка була асфіксія, пише ТСН

«З того моменту я з чоловіком почали активне лікування дитини. Кілька разів була можливість побувати в платному центрі. Після якого ми бачили великий прогрес. Після реабілітації Діма став витривалішим. Став краще сидіти з підтримкою та утримувати голову. Лікарі радять ретельно займатися дитиною, відвідувати реабілітаційний центри. Якщо проходити реабілітацію 6-8 разів на рік, то у Діми передбачається хороший результат, та він зможе жити нормальним дитячим життям», – розповідає мама хлопчика.

Та на таку нагальну для Діми реабілітацію у родини просто не вистачає коштів. Мама хлопчика не працює, адже мусить постійно бути поряд з сином. Заробітку батька не вистачає на такі коштовні реабілітації. За кожну потрібно заплатити більше 15 тисяч гиивень.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Ми вимушені звернутися до Вас за допомогою. Дуже прошу допогти пройти лікування моїй дитині, яке просто необхідне для безболісного існування. Сподіваюсь на ваше розуміння», – каже мама Дмитрика.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5167 4900 4580 7717 Ольга Хоменко.