Поки хлопчик маленький, в нього є всі шанси здолати ДЦП, передає Корупція.Інфо

Родина Гліба Прилипка звертається до небайдужих з надією отримати фінансову допомогу на реабілітацію сина.

"Наша історія мало чим відрізняється від історій сімей, чиїм діткам поставлений діагноз ДЦП. 15 липня 2015 року в нашій родині народилася третя дитина, синочок Гліб. Коли почалися пологи, які проходили з ускладненнями, укорочена пуповина і петля не давали дитині вийти, серцебиття практично не прослуховувалося, але завдяки професіоналізму акушерки і лікаря, мій хлопчик народився живим. У процесі пологів була викликана реанімаційна бригада, оскільки було зрозуміло, що стан дитини буде важким. Після реанімаційних дій малюк почав дихати сам, але оскільки у нього виявили набряк мозку і внаслідок цього дитина мала судоми, його поклали в реанімацію, зануривши в медикаментозний сон із підключенням до ШВЛ. Гліб пробув в реанімації три тижні, ще два – в відділенні інтенсивної терапії", – розповідає мама хлопчика.

У 4 місяці батькам повідомили, що у дитини розвивається ДЦП і що потрібна інтенсивна реабілітація. Відтоді батьки роблять все можливе, щоб дати дитині потрібне лікування.

"Гліб добре і впевнено тримає голову і спинку, повністю пішла спастика, з'явилася опора в ногах, Гліб піднімається навкарачки і пробує повзати, ще невпевнено, перевертається зі спини на живіт і назад, з'явилися емоції, лепетання. На жаль, заощадження наші закінчилися, а зібрати потрібну суму для чергового курсу реабілітації неможливо, оскільки в родині працює лише тато і є ще двоє дітей. Тому просимо всіх небайдужих людей допомогти нам поставити нашого малюка на ноги, адже зупинка реабілітації буде для Гліба зупинкою в розвитку", – каже мама хлопчика.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 5168 7555 0482 1725 Железняк Марина Володимирівна 

За інформацією ТСН