Родина дівчинки просить про допомогу

На початку вересня 2019 року Мілада вперше серйозно захворіла на вірусну пневмонію і потрапила до лікарні, після тривалого лікування і реабілітації, ситуація повторилась вже у січні 2020.

Дитині кілька разів змінювали антибіотики, її стан був критичним, але лікарям вдалося стабілізувати стан крихітки і виписати її додому. Але в останній день зими сталося нове загострення у здоров’ї дитини.

«29 лютого до вечора, без видимих ​​причин, піднялася температура, яка трималася три дні. Після цього напухла губа, почервоніли ясна. Ми поїхали до стоматології, де виявили абсцес, розкрили його. Але наступного дня у Мілади запалилися лімфовузли. Проблема з губою погіршилася», – розповідає мама дівчинки.

За кілька днів стан дитини ставав все більш критичним, але лікарі не могли знайти справжньої причини, лише коли крихітку довелось госпіталізувати і призначити додаткові обстеження, серед яких і пункція спинного мозку, було виявлено ракові клітини.

«Ми до останнього сподівалися, що це помилка, але після обіду прийшла відповідь щодо пункції – в спинномозковій рідині 80% бластних клітин. Діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Увечері ми почали лікування за першим протоколом, щоб не втрачати часу”, – розповідає мама дівчинки.

На подальше лікування, яке дає понад 90% одужання дитини, батьки перевезли дівчинку до Барселони. Але за лікування там потрібно заплатити понад 166 тисяч євро. Велику суму коштів вже зібрали, але ще не вистачає десятків тисяч. 

“Просимо про допомогу, щоб врятувати нашу дочку Міладу», – просить мама дівчинки.

ПриватБанк:

5169 3600 0841 5980 ГРИВНІ

5169 3600 0841 6038 EUR

5169 3600 0841 6020 USD

Латишева Єсенія Олександрівна (мама)

https://www.facebook.com/latyshevamilada