Бойчук Емілія народилася з важкою вродженою вадою хребта та спинного мозку ( spina bifida). Родина дізналась про це на 5 місяці вагітності, через стрімкий розвиток супутнього діагнозу – гідроцефалія, було ухвалено рішення викликати пологи на 7 місяці. 

“21 липня 2016 року народилася з вагою 2100 в лікарні ім. М. Пирогова у Вінниці. При народженні ще виявили повний параліч ніжок та клишоногість, шансу на життя нам не давали. У Вінницькій дитячій обласній лікарні було проведено у віці 1 місяць операцію щодо встановлення шунта в головку. Через три тижні у Києві – ревізія щодо роботи шунта. Потім в 7 місяців видалення грижового мішка. З часом через порушення нервової системи з’явились проблеми з нирками та сечовим, був поставлений діагноз – рефлюкс ( сеча з сечового йде назад у нирки ) і успішно прооперований в 10 місяців в Києві”, – розповідає мама дівчинки.

Та коли здавалось, що стан дитини поліпшується, стрімко почав викривлятись хребет – кіфоз поперекового відділу. Тож тепер потрібно виправляти у дитини ваду хребта.

“20 березня, коли Емілії було 2 роки, ми вирушили до професора у Туреччину. Після детального обстеження був винесено висновок – до осені цього року терміново потрібна операція. Хребет все сильніше викривляється та давить на легені і внутрішні органи, що грозить їх нормальному функціонуванню. А також фізичному розвитку. Емілії все важче навіть сидіти, швидко втомлюється”, – каже мама дитини. 

Родина зібрала частину суму і поїхала на операцію. Та у ході досліджень з’ясувалось, що дитини стан більш важкий і план операції змінили.

“Змінили повністю хід операції, її оперували два лікарі одночасно, поставили ростучу конструкцію аж від шиї і до попереку, а уражену частину хребта- поперекового відділу видалили.  Прооперували в борг. Ціна 100 000$. Потрібно ще погасити цей борг. Еммочку ще чекає довготривала реабілітація, а також відновлення функції сечового міхура і нирки. Допоможіть, будь ласка”, – просить мама дівчинки. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4391 0513 5788 (грн) 

5162 9856 6070 2606 долар

5167 9856 6070 2598 євро

Отримувач Бойчук Марія